Biz Kimiz ?

ODUN ATEŞİNDE TAVUK VE ET DÖNER FARKI

Hatay – İskenderun yöresinin meşhur odun ateşinde tavuk ve et dönerini Çanakkalelilere sunuyoruz. Özel olarak seçilen etlerimizin kesimini kendimiz yaptırarak Çanakkale’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Ekmeklerimizi kendi özel fırınımızda üretiyoruz.

Biz Kimiz ?

2014 Senesinde Başladığımız Bu Serüvenimizde, Lezzet Noktalarını Hedef Alarak Türkiye'de Hatay Usulü Soslu Döneri Tanıtmaya Başladık, Serüvenimizde, Tavsiyeler Aldık ve Müşteri Memnuniyetini Üst Seviyede Tuttuk. Tavuklarımızı Tek Bir Çiftlikten Alarak, Lezzet Farklarını Ortadan Kaldırdık. Firma Kurucuları Bülent Çiçek ve Metin Çiçek Sayesinde Kepez Ateş Döner Çanakkale ve Çevre İllerde İlk 500 Restoran İşletmesi Arasında Yerini Almaktadır.

GÜNLÜK TAZE TAVUK

Tüm Et Ürünlerimiz Gıda Hayvancılık Kontrolünde İslami Şartlara Uygun Kesilmektedir. Tedarik Firmalarımız Helal Onaylıdır.

İŞLENME

Tüm Tavuklarımız Özel Kepez Ateş Dönere Özgü Hatay Sosumuz ve Kendi Sırrımız Olan Mayonezimizle Harmanlanır.

HEMEN KAPINIZDA

Siparişleriniz Yoğunluk Durumumuza Göre En Geç 40 Dakika Sonra Kapınızda. Temassız Teslimat İle Kepez Ateş Döner ...

  • " Güzel insanların işlettiği, müşteriye leziz ürünlerin sunulduğu kepezdeki lezzet durağı "

    Tuncer Gün

  • " Ramazan bayramında burada yemek yemiştim.Döneri lezzetli.İstanbulda bu lezzeti hiçbir dönercide bulmadım.Bu tarz işletmeler genelde self servis çalışır ama burası öyle değil.Garsonlar servis yapıyor. "

    Tekincan Akar

  • " Paket siparişinde limit koymamaları ve ekstra ücretlendirme yapmamaları takdiri hakediyor "

    Ayşenur Koç